Az ellenzéki párt felszólítja a kormányt, hogy a közszféra drasztikus leépítésével való riogatások helyett tegye rendbe a kifizetéseket, kárpótolja a dolgozókat késedelmi kamatok kifizetésével, ahogy azt a törvény is előírja, és ne növelje tovább a dolgozói szegénységet a közszférában.