Havazás után, Jász-Nagykun-Szolnok megyében a Jászsági tanyavilágban.
Napok óta a csapból is az folyik, sőt még az atv.hu is úgy vette át az idei nyugdíjemelést, hogy az 24 ezer forintot jelent a nyugdíjasoknak.
Fél éve sincs, hogy átadták, csillog, villog, hasít, vagy inkább nem. Aki hétfőn és kedden az esztergomi vonaltól remélte, hogy könnyed útja lesz a munkába, csalódott.
Kilencvenezer forint egy húsz négyzetméteres szobáért, lopott gáz, papír nélkül lenyelt kaució. Így élősködnek a nyomorgókon a Józsefvárosban.
A szomszédban piros figyelmeztetés van az ónos eső miatt, hozzánk is elérkezik nemsokára a csapadékrendszer az Adria felől.
A kormány hosszú távú tervei szerint 10 százalékra csökkentenék az állami alkalmazásban lévők számát.
Éhen halt egy ember Felcsúton, ott ahol milliárdokból épített futballstadionról szólnak a hírek, ám az éhen pusztult ember halálát nem említették a hírek…
Gyurcsány miniszterelnöki Audiját most bárki hazaviheti.
Gépkocsival is járható a csúcsra vezető út: Fagyos az idő, de már sportolásra alkalmas Kékestetőn.
Noha a lakosság 85 százaléka azt gondolja, hogy jövőbeli nyugdíja nem lesz elég a megélhetésre, 37 százalékuk jelenleg egyáltalán nem tud félretenni idősebb éveire.