Kiskorúak veszélyeztetéséről szó sem lehet!
Libsi nyamvadékok bizonyára szívesen ajvékolnak kiskorúak veszélyeztetéséről, ha azokról a családi összejövetelekről, gyermeknapokról hallanak, amelyeket az általuk (neo)náci-(új)nyilas hordáknak bélyegzett nemzeti érzelmű hazafiak társaságai szerveznek!
Mert e nyamvadékok jól tudják: számukra a nemzeti nevelés veszélyforrás!
A minap magam is írtam arról a példamutató buzgalomról, ahogyan az illetékes ügyészségigyekezett a gyermekeit veszélyeztető – télvíz idején, átlátszó módon a hidegre hivatkozva gallyakat gyűjtő! – anyától megvédeni kiskorú gyermekeit. Persze, tudjuk máshonnan is: vannak még arcátlan bíróságok, amelyek a nemzeti érdekű törekvéseknek keresztbe tesznek.
Nos, szívet-lelket melengető híreket olvashatunk az egymást testvérként számon tartó szervezetek – vármegyések és betyárok – utánpótlás-nevelő tevékenységéről. Az elmúlt hétvégén a betyárok tartottak családi napokat. Nem sokat lehet még tudni arról, mi mindent csináltak, de e Duna-parti fotó önmagáért beszél!
Igazán nagyszerű, hogy e kitűnő férfiak társaságát a 10 év alatti gyermekek ingyen élvezhették! Egy nap, amelyet a gyerek e nemzeti társaságban tölt el, többet ér egy egész tanév összes osztályfőnöki órájánál! Egyetlen pillantás a nemzeti pólóra, és a gyerekek örökre megjegyzik:
„A bevándorló bére csak HALÁL lehet!”
A serdültebbek pedig azt is megértik, hogy a képen látható derék hazafiak és társaik csupán értelmezik, továbbfejlesztik a „kormány” plakátkampányának mondanivalóját:
A plakátok azt is üzenik: nincs esélyed arra, hogy itt maradj, ez nem az a hely, ahol sikerülhet neked a boldogulás.
Így aztán senki sem mondhatja, hogy a bevándorlók nem kapták meg a szükséges fölvilágosítást: magyarul megmondták nekik, mire számíthatnak!
A cionista libsi nyamvadékok persze emiatt is ajvékolnak; szörnyűnek tartják, hogy ilyen üzeneteket ebben az országban minden további nélkül közzé lehet tenni. Nos, érthető az ajvékolásuk: az értelmesebbek nyilván fölfogják, hogy mindennek számukra is van üzenete. Nemzeti szempontból persze rendkívül megnyugtató arra gondolni, hogy a táborokban hallottakat, tanultakat a nemzeti ifjak az iskolába visszatérve sem felejtik el!
Boldog lehet az az ország, az a nemzet, amelynek gyermekeiről ilyen hazaszerető emberek gondoskodnak! Lám, épp csak most ért véget a betyárok családi összejövetele, de már hirdetik a testvérszervezet, a vármegyések nemzeti gyerektáborát!
Bizony, igaz lehet: azok, akik ilyen táborokban vehetnek részt, egészen máshogy gondolkodnaka nemzeti értékekről és érdekekről, mint a többiek, akiket esetleg akadálytalanul fertőzhettek meg a különböző nemzetietlen nyamvadékok! Egyetlen talákozó, például Tyirityán Zsolttal, életre szóló nemzeti élmény lehet!
Azok pedig, akik még mindig attól tartanak, hogy az ilyen környezet, az ilyen táborok veszélyeztetik a gyermekek szellemi-erkölcsi fejlődését, nyugodjanak le a picsába: nem lesz e táborokban gallygyűjtés! Legalábbis nem olyan önző, egyéni érdekből, mint azt a fentebb említett, az ügyészség által teljes joggal üldözött asszony tette!
E nemzeti táborokkal és szervezőikkel, működtetőikkel kapcsolatban tehát nincs semmi teendője sem a nemzeti gyámügynek, sem a nemzeti rendőrségnek, sem a nemzeti ügyészségnek.
Posted by SEJT on 2015. július 15.