Más tollaival ékeskedik Deutsch Tamás

Olvasási idő
kevesebb, mint
1 perc
Eddig olvastam
a- a+

Más tollaival ékeskedik Deutsch Tamás

2015. március 15. - 09:47
0 komment

Deutsch Tamás is beszállt az Orbán-Simicska háborúba, és a miniszterelnökkel harcban álló vállalkozó nevével viccelődött a Twitteren.

Biztos ő látta a Coub-on a nénit:

A Fidesz-KDNP európai parlamenti képviselője fogadalmat tett: „Nekem mostantól Simics. A rosseb fogja becézni" - írta a Nol.hu.

Deutsch tavaly szeptemberben a Népszabadságnak még azt mondta, nincs háború Orbán és Simicska között, ezért a háborús tudósítások politikai kommunikációs üzenetét kaján mosollyal fogadja.

- Mi mindannyian baráti viszonyban vagyunk egymással. Nekem is baráti a kapcsolatom Kövérrel, Szájerrel, Áderrel, Orbánnal vagy Németh Zsolttal. Való igaz, hogy a legmeghatározóbb tizenöt-húsz magyar nagyvállalkozó közül egyedül Simicska Lajos sal van Orbán Viktor nak egy kamaszkoruk óta tartó személyes ismeretsége, barátsága - mondta Deutsch az interjúban.