2016. augusztus 15. - 07:19
0 komment

Íme a magyar versenyzők eredményei a riói olimpia kilencedik napján.

Forrás: MTI

Bronzérmet szerzett férfi párbajtőr csapatunk. Az Imre-Boczkó-Rédli-Somfai négyes a vb-címvédő ukránokkal vívott a harmadik helyért, és nyert 39-37-re.

Férfi 75 kilogrammos kötöttfogású birkózásban Bácsi Péter az ötödik helyen végzett, miután a bronzmérkőzésen kikapott az iráni Szaed Morad Abdualitól. Bácsi mérkőzéseiről készült fotókat itt tekintheti meg.

A magyar férfi vízilabda-válogatott 10-6-ra nyert a házigazda Brazília ellen, így a Benedek-csapat az A csoport élén zárt.

Nem találtak célba a sportlövők, férfi kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetettben Péni István 12., Sidi Péter 34. lett.

Nagy meleg várt a női maratonfutókra Brazíliában, ennek ellenére mindhárom versenyzőnk szép eredménnyel zárta a számot. Erdélyi Zsófia 52., Papp Krisztina 65., Szabó Tünde pedig 83 helyen ért célba.

Berecz Zsombor a 12. helyen végzett a riói olimpián, így nem került be az éremversenybe. (MTI)