Megállt a Fidesz népszerűségének csökkenése, az MSZP stagnál, a Jobbik viszont ismét a mélypontra csúszott – derül ki a Publicus Intézet közvélemény-kutatásából, amelyet a Vasárnapi Hírek megbízásából, június 10 és 15 között készítettek - írja a 24.hu.
Az Orbánhoz köthető emberek milliárdokat vesznek ki a cégeikből. Természetesen EU-s pályázatokból túlárazott számlákkal, így van miből. Nincs kenyérre valójuk? Netán még nincs a nevükön az egész ország tulajdoni lap szerint, és ahhoz kell a rengeteg pénz?