Az ENSZ szerint Gáza lakhatatlan lesz 2020-ra

Az ENSZ újonnan kiadott jelentése írja, hogy ha a mostani gazdasági trendek folytatódnak, Gáza öt éven belül lakhatatlan lesz.

Az ENSZ újonnan kiadott jelentése írja, hogy ha a mostani gazdasági trendek folytatódnak, Gáza öt éven belül lakhatatlan lesz.

Egy régi poszt sorozatot folytatok, ami arról szól, hogy már meglévő népszerű diétákat vesézek ki, hogy miért jó vagy éppen sokszor miért rossz.

- Szabályosan rettegtem – mesélte ma reggel egy idős hölgy, akinek el kellett haladnia a Keleti környékén, és arra kényszerült, hogy embereket kerülgessen a felszínen és az aluljáróban.

A rendőrség felelős a Keleti pályaudvaron tegnap kialakult kaotikus állapotokért, jelentette ki a Migration Aid önkénteseként tevékenykedő Léderer András az ATV Start műsorában.

Emeli bruttó 2 forinttal a 95-ös benzin és 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt. - értesült piaci forrásokból az MTI szerdán.

Miközben az európai politikai hangulat fokozódik, az elkeseredett és reménykedő migránsok egyre növekvő tömegben érkeznek Görögországba.

Nyugaton megkezdődött a lehűlés - északnyugat és északkelet között 10 Celsius-fokos a hőmérsékletkülönbség.

Szinte lehetetlen olyan külföldi hírcsatornára kapcsolni, ahol előbb-utóbb ne kerülne adásba egy riport vagy bejelentkezés a magyar menekülthelyzetről.

Az ókori szobrot törvénytelen módon tárták fel a líbiai világörökségi helyszínen, és illegálisan szállították az Egyesült Királyságba – hozta meg az ítéletet az ügyet vezető bíró.

Nem az a gond, hogy jönnek a menekültek, hanem, hogy a kormányok kapkodnak és hisztériáznak, írja Nils Muiznieks, az Európa Tanács emberi jogi biztosa az Indexen is megjelent cikkében.

Az most mégsem dőlt el, hogy hosszú-e a nyári szünet, de mindegy is, vége van.

Egy málagai gyárban készítették a drótkerítést, amelyet a magyar szerb határon építettek ki - közölte szerdai cikkében az El Mundo című konzervatív spanyol napilap.

Szombaton tartják Kötcsén a szokásos polgári pikniket, ahol ezúttal is Orbán Viktor lesz a díszvendég.

Szerda reggel húsz percre Sándor Mária kéttucatnyi fekete pólós ápoló társával lezárta az Erzsébet hidat.