Nyereséges cégek taroltak az állami pénzből, amit Lázár „Botka áldozatainak” szerzett
Lázár János közbenjárásával a kormány 2,4 milliárd forint költségvetési forrást biztosított a becsődölt szegedi építési vállalat, a Szeviép károsultjainak kártalanítására. - írja a 444.hu.





























