A kormányfő szerint az idei év sokkal jobb volt, mint a tavalyi, "úgyhogy ha örömmel nem is, hiszen nagyon sok honfitársunkat vesztettük el, de bizakodóbban várhatjuk" a következő esztendőt. Orbán Viktor arról is beszélt, hogy míg sokan kételkednek, idővel azonban vissza fog térni a COVID előtti, normális élet.
"Jézus azokhoz közel jön világra, akik a világ peremén élnek, elfelejtve. Oda érkezik meg, ahol az emberi méltóságot próbára teszik. A kirekesztetteket emeli fel, és mindenekelőtt előttük mutatkozik meg, nem a tudós és fontos, hanem a szegény, dolgozó emberek előtt"
/Ferenc pápa, 2021. december 25/
Két és fél millió forintra perli Kósa Lajost a csengeri örökösnőként ismertté vált P. Mária. Az asszony szerint a Fidesz alelnökének bocsánatot is kell kérnie a sértő nyilatkozatok miatt, amelyekben a politikus csalónak nevezte őt – írta a Blikk.
Sehol nem szúrnak ki ennyire velük, mint nálunk – derül ki a Budapest Intézet elemzéséből, amely arra jutott: a többgyerekeseknek kedvező magyar adórendszer nem ad semmilyen kedvezményt az alacsony jövedelmű, gyerektelen adózóknak, ami Európában ritka.