Akik vették fáradságot – és nem farokméregetésre használják a politikát – és odafigyeltek a Fidesz és első sorban Orbán Viktor pályafutására a kezdetektől, még emlékezhetnek rá, amikor 1998-ban az ellenzék azóta példátlan egységet alkotva kivonult a Parlamentből. „Úgy látszik, a Ház ellenzék nélkül is működik, talán nem lesznek olyan élvezetesek a viták, és elvesztünk néhány megfontolásra érdemes érvet is.”
Úgy tűnik, hogy valami nagyon nincs rendben a mai fiatalokkal: a Pew Research felmérése szerint a 13-17 év közötti tinik 70 százaléka gondolja úgy, hogy szorongás és depresszió nyomasztja a korosztályát. - írja a Portfolio
Nem egyszerű helyzetben van az a magyar ember, aki a pálya széléről kénytelen végignézni Orbán ámokfutását. Mintha csak pusztán farokméregetésnek tekintené küszöbön álló újabb, pályája során sokadik lebőgését. És még ezt is diadalként igyekszik elővezetni.
Megszokott, hogy Kovács kormányszóvivő menetrendszerűen publikál külhoni lapokban Orbán védelmében. Most a brit Economist hetilap hasábját szúrta ki, akiknek becsületükre legyen mondva, lehozták az irományt. - írja a zarojel.hu.
Orbán Viktor rossz társaságba keveredett: az Economist címlapján az amerikai elnökjelöltjelölt, Donald Trump és a Franciaországban egyre erősebb – az MTI-ben már nem is szélsőjobboldaliként emlegetett – pártot vezető Marine Le Pen mellett ábrázolták a magyar miniszterelnököt.