Kemény véleményben fogalmazta meg a politilógus a Gyárfás-jelenséget.
A Kaposvár melletti Zselic Kertvárosban nem jár a hókotró, itt valóban a "magad uram, ha nincs szolgád" elv működik - dacára annak, hogy ugyanolyan adófizető polgárai a városnak az itt élők, mint a többi kaposvári.
Harun Mehmedinović timelapse videója.
A fideszes oligarchaság húszparancsolata.
Mi lesz, ha a kormány valóban elbocsát 200 ezer állami dolgozót?
Új iparágba vághatnak Tiborczék, mert most elnyertek még 300 hektár földet.