h i r d e t é s

Március havi véradások

Olvasási idő
2perc
Eddig olvastam

Március havi véradások

2018. február 28. - 17:40

 

A véradásra feltétlenül hozza magával TAJ-kártáyáját és személyi igazolványát!

Esztergom és térsége

Dátum Időpont Helyszín
2018.03.05 15:00 18:00 Községi Klub Kesztölc Szabadság tér 18.
2018.03.05 11:00 13:30 Zafféry-Szalézi Középiskola Nyergesújfalu Kossuth Lajos utca 63
2018.03.06 12:00 16:00 Vaszary Kolos Kórház Esztergom Petőfi Sándor utca 26
2018.03.09 15:00 18:00 Általános Iskola - Tát, Kertváros Tát Szent István u. 27.
2018.03.14 10:00 18:00 Művelődési Ház Dorog Otthon tér 1.
2018.03.17 11:00 15:00 Pézsa Tibor Sportcsarnok "Sportalsó" Esztergom Helischer József út 5
2018.03.21 10:00 13:00 Dobó Katalin Gimnázium Esztergom Bánomi ltp.8.
2018.03.21 14:00 17:00 Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium Esztergom Bottyán János utca 10
2018.03.22 14:30 17:30 Művelődési Ház Csolnok Hősök tere 13.
2018.03.22 11:00 13:00 Zsigmondy Vilmos Gimnázium Dorog Otthon tér 3
2018.03.22 10:00 13:00 Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola Esztergom Budai Nagy Antal utca 38
2018.03.27 15:00 18:00 Művelődési Ház Piliscsév Hősök tere 10.
2018.03.29 11:00 16:00 Közösség Udvarház Süttõ Rákóczi Ferenc út 30

 

Komárom-Esztergom megy

Dátum Időpont Helyszín
2018.03.01 17:00 18:30 Művelődési Ház Csép Kossuth Lajos utca 77
2018.03.01 14:30 16:00 Művelődési Ház Tárkány Fő utca 59
2018.03.02 10:00 18:00 Wass Albert Művelődési Központ Kisbér Városház tér 1
2018.03.05 15:00 18:00 Községi Klub Kesztölc Szabadság tér 18.
2018.03.05 11:00 13:30 Zafféry-Szalézi Középiskola Nyergesújfalu Kossuth Lajos utca 63
2018.03.06 12:00 16:00 Vaszary Kolos Kórház Esztergom Petőfi Sándor utca 26
2018.03.06 11:30 14:30 Polgármesteri Hivatal-3.emeleti tanácsterem Tatabánya Fő tér 6
2018.03.07 15:00 18:00 Faluház Kocs Komáromi út 5
2018.03.08 11:00 18:00 Közösségi Ház Komárom Jedlik Ányos u.8.
2018.03.09 15:00 18:00 Általános Iskola - Tát, Kertváros Tát Szent István u. 27.
2018.03.09 10:00 13:00 Mikes Ifj.- és Felnőttképző Iskola és Gimn. Tatabánya Béke u.8.
2018.03.10 14:00 18:00 Vértes Center Tatabánya Győri út 7
2018.03.12 14:00 18:00 Bartók Béla Művelődési Ház és Könyvtár Ács Zichy park 1
2018.03.12 10:00 13:00 Jókai Mór Gimnázium Komárom Táncsics Mihály utca 28
2018.03.14 10:00 18:00 Művelődési Ház Dorog Otthon tér 1.
2018.03.17 11:00 15:00 Pézsa Tibor Sportcsarnok "Sportalsó" Esztergom Helischer József út 5
2018.03.19 17:00 18:30 Művelődési Ház Kömlőd Komáromi u.16.
2018.03.19 13:00 16:00 Bartók Béla úti Óvoda - Vöröskeresztes Bázisóvoda Tata Bartók Béla utca 7
2018.03.20 15:00 18:00 Óvoda Tardosbánya Rákóczi F.u.19.
2018.03.20 10:00 14:00 BorgWarner TURBO SYSTEM KFT - tárgyaló Oroszlány Táncsics M.u.111.
2018.03.21 10:00 13:00 Dobó Katalin Gimnázium Esztergom Bánomi ltp.8.
2018.03.21 14:00 17:00 Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium Esztergom Bottyán János utca 10
2018.03.21 10:30 14:30 SCI Sanmina Mo. Kft. EMS(piros)épület Tatabánya Dr. Kóta József utca 1
2018.03.22 14:30 17:30 Művelődési Ház Csolnok Hősök tere 13.
2018.03.22 11:00 13:00 Zsigmondy Vilmos Gimnázium Dorog Otthon tér 3
2018.03.22 10:00 13:00 Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola Esztergom Budai Nagy Antal utca 38
2018.03.23 15:30 18:30 Művelődési Ház- Közösségi Ház Császár Váci M.u.1.
2018.03.25 9:00 16:00 Krajnyik'Akác'András Sportcsarnok - aula Oroszlány Fő tér 1
2018.03.27 15:00 18:00 Művelődési Ház Piliscsév Hősök tere 10.
2018.03.27 11:30 13:30 HENKEL Magyarország Kft. Tatabánya Üveggyári u.10.(Környe)
2018.03.29 11:00 16:00 Közösség Udvarház Süttõ Rákóczi Ferenc út 30

 

h i r d e t é s