h i r d e t é s

A Fidelitas elnöke már kiheverte, hogy a testvére öt trafikot nyert Szombathelyen

Olvasási idő
1perc
Eddig olvastam
a- a+

A Fidelitas elnöke már kiheverte, hogy a testvére öt trafikot nyert Szombathelyen

2015. április 25. - 12:05
0 komment

Böröcz László hatalmas formában adott interjút a 168 Órának.

A Fideptas elnöke szerint sikeres akció volt a provokátorfigyelő meghirdetése, de azt nem tudta pontosan, hogy mit jelent ez a szó.

Eddig nem tudtak eleget foglalkozni a fiatalokkal, mert inkább a saját berkeiken belül dolgoztak, de most itt a nyitás ideje.

Az egy kicsit kellemetlen volt neki, hogy a testvérének odapottyant öt trafik, de szerencsére már túl van rajta.

A Fideptas-elnök elmondta, hogy nem Habony Árpád ötlete volt a provokátorfigyelő, hanem a szervezet tagjai találták ki. Aztán az interjú későbbi részében be is bizonyította, hogy még ő sem volt ott az értelmi szerzők között:

– Tudja, mit jelent a provokátor szó?
– Így kapásból nem.
– És azt, hogy mikor élte virágkorát a kifejezés?
– Nem.
– A kommunista államvédelem használta.
– Ezt nem tudtam.

De a lényeg, hogy az akció sikeres volt, mert a témával a közéletben és a sajtóban is foglalkoztak. Annyit azért megengedett, hogy a kifejezés talán kicsit szerencsétlen volt.

A Fideptas elnöke azt is látja, hogy a fiatalok megszólításában van egy kis elmaradásuk Jobbikkal szemben. Eddig azért nem tudtak intenzívebben foglalkozni a fiatalokkal, mert inkább a saját berkeiken belül dolgoztak, de most eljött az idő.

Az V. kerület alpolgármestereként nem érzi úgy, hogy a Fideszen belül fogyna a levegő Rogán Antal körül, ő a párt minden vezetőjével jóban van, nem tapasztalt belső feszültséget.

Rohadt trafikok

De azért az ő élete sem ennyire egyszerű:

Saját bevallása szerint a Fideptas elnökét kellemetlenül érintette az ügy, hogy a testvére egyszerre öt trafikot nyert Szombathelyen.

Majd a megnyugtatott mindenkit:

“Nem tudok mit tenni. De már túl vagyok rajta. És bírom a strapát.”

 

444.hu (Fotó: Böröcz László bejelenti a provokátorfigyelőt / MTI Marjai János)

Posted by SEJT on 2015. április 25.