"Bázisdemokráciával* egy pártot sem lehet ilyen alapon vezetni"
Ungár szerint az LMP azért kormányozhatatlan, mert az alapszabályát filozófusok és virágmezőn rohangáló hippik írták.
Ungár szerint az LMP azért kormányozhatatlan, mert az alapszabályát filozófusok és virágmezőn rohangáló hippik írták.
A használt autók forgalma rekordot dönthet az idén Magyarországon – prognosztizálja a Das WeltAuto az első háromnegyed év adatai alapján, ám felhívja a figyelmet arra, hogy az autócserék lendülete immár lassul.
Észak-Korea azzal fenyegetőzik, hogy felújítja atomfegyvereinek fejlesztési programját, ha az Egyesült Államok záros határidőn belül nem oldja fel az ellene bevezetett gazdasági büntető intézkedéseket.
Az állampolgárok segítségét kéri a rendőrség egy Kecskeméten történt halálos baleset körülményeinek tisztázása érdekében.
Nem kevesebb, mint 1600 gyermek maradhat éhen, ha nem oldódik meg a helyzet Balmazújvárosban
Kocsis Zoltánra emlékeznek november 6-án, egykori főzeneigazgatójuk halála napján a Nemzeti Filharmonikusok Chopin, Antal Mária és Rahmanyinov műveivel a budapesti Müpában.
Október 19-én írta először a Bottyán János Szakgimnázium honlapján az iskola igazgatója, hogy a korábbi években tapasztalt fűtési problémák továbbra is fennállnak.
El kell utasítani a "világi hívságokat" és a külsőségekre alapozó látszatörömöket, ehelyett a szív tisztaságát kell megőrizni – ezt a gondolatot fejtette ki Ferenc pápa szombati szertartásában.
Új örökös tagokat köszöntöttek, házi díjakat és ötven lemezt tartalmazó CD-gyűjteményt adtak át a magyar opera napja alkalmából szombaton a fővárosi Erkel Színházban.
Három lábú kutyustól született kiskutyák verték ki a biztosítékot állatvédőknél
Két településen is egészségtelen minősítést kapott a levegő, Dunaújvárosban és Vácott érte el ezt a szintet tegnapi nap folyamán.
Minden ügyvéd és bíró jól tudja az országban, hogy a hajléktalanok helyzetén nem lehet rendőrséggel és börtönbüntetéssel javítani.
Póka László, akit egyébként már majdnem kitiltottak egész Magyarországról, úgy gondolta meglátogatja Kövér Lászlót...és ha már ott járt, úgy gondolta ráköszön a házelnökre.
Fideszes rezidenciává válik a vár?