Koronavírusosoknak szánt gyógyszerekkel kereskedett egy orvos - őrizetbe vették
Azzal gyanúsítanak egy budapesti orvost, hogy koronavírusos betegeknek szánt gyógyszerekkel kereskedett. A Fővárosi Nyomozó Ügyészség csütörtökön végrehajtott akciójának eredményeként az ügyben az orvos mellett egy másik személyt is őrizetbe vett, és többet előállított. Kihallgatásuk folyamatban van.





























