Lovat találtak a rendőrök egy szatmári tömbház negyedik emeletén - VIDEÓ
Egy házhoz hívták ki a helyi rendőrséget szerdáról csütörtökre virradólag Szatmárnémetiben. A bejelentést tevő személy eredetileg a hangos zene miatt tett panaszt, de arról is tájékoztatott, hogy a háznál van egy ló is. - írja a Transindex
A kiérkező rendőrök nem találták a helyszínen az állatot, de a szomszédok közölték velük, hogy a lovat átvitték egy közeli tömbházba. A hatóságok végül az említett negyedik emeleti garzonlakás konyhájában találták meg a lovat.
Sergiu Blaga, a helyi rendőrség aligazgatója közölte, hogy az állat tulajdonosát 500 lejre büntették meg csendháborítás miatt. Utóbb a férfi egy Szatmárnémetihez közeli faluba szállíttatta az állatot, amelyet eredetileg ajándéknak szánta a sógora számára. (mediafax.ro)