Szerintük nincs szegénység és "hülye aki azt állítja, hogy van gyermekéhezés!" és olyan sem lehet, hogy egy családnál már hatodikán hóvége van.
Nincs kommentár, se vélemélny - csak gondolkozzon el rajta
Ha ilyen ütemben eszkalálódik az Ákos-Telekom-ügy, akkor napokon belül az ENSZ BT elé kerül.
A kecskeméti Fidesz a legutóbbi döntésével felszámolt egy polgári erényekre nevelő műhelyt, a Bányai Júlia Gimnáziumot.
De nagyon jó nekünk! Három párt értünk pofozkodik. Mi, keményen dolgozó kisemberek lebegünk honanyáink és honatyáink értelemtől csillámló tekintete előtt, értünk és miattunk feszülnek egymásnak a szellemi óriások.
Szombat délutáni Facebook-bejegyzésében Bokros Lajos, a Modern Magyarország Mozgalom elnöke érces szavakkal kényeztette a kormányzatot – nem először.
Kíváncsi, hogy az Ákossal szerződést bontó Magyar Telekom vezetésében hány nő található?
Az ősz kezdete óta december közepéig huszonöten fagytak meg Magyarországon – olvasható a Magyar Szociális Fórum – Szociális Kerekasztal honlapján.
Friderikusz Sándor szerint folyamatosan nyomás alatt tartja Magyarországot az Orbán vezette Fidesz, a másik oldal pedig eközben a béke szent szabályai szerint próbál meg játszani.
Bevallom, szombat este (kocsmázás helyett meg úgy amúgy is) elég nagy perverzitás politikusok közösségi oldalain turkálni.
Jó hírnevének megsértése miatt jogi lépéseket tesz Habony Árpád "a hamis látszatot keltő kijelentéseket" terjesztőkkel szemben – közölte jogi képviselője csütörtökön.