Hernádi Ádám kijelentette, hogy Esztergomba megérkezett a jövő
Egy hónapos tesztidőszakra, tisztán elektromos busz érkezett a városba.
2020. augusztus 14-én ezt írta Hernádi Ádám polgármester: "Kedves Esztergomiak! Polgármesteri programom szerves részét képezte az a vállalás, amely szerint a Magyar Kormánnyal a Zöld Busz Program részeként, alacsony padlós, hibrid technológiájú buszokra cserélünk minden helyi járatú buszt."





























