Leálltak a lélegeztetőgépek Romániában, hárman meghaltak
Oxigénellátás nélkül maradt egy kórház udvarán felállított konténer, amit intenzív Covid-részleggé alakítottak.
Oxigénellátás nélkül maradt egy kórház udvarán felállított konténer, amit intenzív Covid-részleggé alakítottak.
Kigyulladt és leégett egy történelmi, 180 éves textilgyár az oroszországi Szentpéterváron.
Letartóztatott az Esztergomi Járásbíróság egy dorogi és egy esztergom-kertvárosi férfit, akik kábítószert értékesítettek 2019-2020-ban - közölte a Komárom-Esztergom megyei főügyész kedden az MTI-vel.
Ez pedig azt is megmagyarázná, miért nem sikerült még kidolgozni egy mindent magában foglaló, egységes fizikai világképet.
Repeshet a magyar szív, hogy olyan lángelmével megáldott miniszterelnöke van, aki mérnökebb a mérnöknél, doktorabb a doktornál és tanárabb a tanárnál. Minden szakmához, hivatáshoz remekül ért. Gigászi erővel harcol minden és mindenki ellen, hogy az általa vizuált illiberális világkép megvalósuljon Magyarországon. Az árvíznél élharcosként gátvédert játszott, a Covidnál egy díjbirkózó járványszakembert és az oktatásban is megsziporkáztatta lángelméje szikráit. Lassan könyvet írhatna és kiadhatná Mein Illiberaler Kampf név alatt.
Kurz kancellár presztízsét is érintheti az a kiterjedt korrupciós vizsgálat, melyet az elit köreiben folytatnak Ausztriában. A cél: a politika, a tőke és a média összefonódásának leleplezése.
A sokkolója helyet véletlenül a lőfegyverét használta vasárnap az a rendőr, aki egy igazoltatást követően lelőtt egy fekete bőrű fiatalt Minnesotában - jelentette be hétfői sajtótájékoztatóján Tim Gannon, a minneapolisi Brooklyn Center rendőrfőkapitánya.
Április 7-ig már mintegy ötezren rendezték a hathavi tartozást, de 66 ezren még nem.
Hiába szakadnak meg az orvosok és az ápolók a kórházakban, már nem bírják a terhelést, mert kevesen vannak. - írja a Szabad Európa
A kormánynak egyre kevésbé fontos Budapest: az ellenzéki önkormányzat után saját árnyék „városvezetését” is partvonalra tolta.
A Fidesz II. kerületi reménysége illegális szemétlerakásnak nézte az önkormányzat szemétszedését
Az MLSZ elnöke szerint a véleménye miatt senki nem kerülhet hátrányba.
Az engedélyezéssel kapcsolatban egyelőre nincs időpont.