augusztus 2021

Egy 20 éve barlangba kiköltözött szerb férfi elment beoltatni magát, mert „a vírus nem válogat”

2021. augusztus 16. - 19:46

Pnata Petrovic, egy szerbiai férfi, már 20 éve kiköltözött egy barlangba. A tavaly arról értesült, hogy a világban éppen a Covid-19 járvány van, az idén, hogy immár van védőoltás. Nem sokat gondolkodott, hanem bement a városba és igényelte az oltást – számolt be a France24 portál az AFP-re hivatkozva.


Oldalak