Hiába nyert a Magyar Nemzet jogerősen is a Fővárosi Törvényszéken, a Bánki Erik vezette gazdasági bizottság csak késve adta ki a letelepedésikötvény-céggel kapcsolatos közérdekű adatokat.
Ha a kormány nagyon akarja, akkor valóban négy százalék fölött lesz a gazdasági növekedés, a kérdés inkább az, hogy milyen árat fizetünk érte – mondta Mellár Tamás közgazdász a Hír TV Egyenesen című műsorában kedd este.
Egy kacifántos földügylet révén tízmilliókkal kaszált a tárnoki fideszes alpolgármester – bár jogtalanságot nem követett el - feljelentést tett az üggyel kapcsolatban megírt cikk újságírója és az ügyről véleményt mondó választója ellen, aki mellesleg régi “barátja” volt a politikusnak.
Azon túlmenően, hogy egy műemléknek nyilvánított csatornafedél híven tükrözi a Fidesz kormányzását, van kevésbé direkt vonatkozása is a dolognak. Jelesül, a gyanús részletek fura és nem kevésbé gyanús helyzetekbe kifutó morbid összjátéka.