április 2021

Orbánék az iskolaigazgatókra tolják át a nyitás felelősségét

2021. április 15. - 11:20

Orbán Viktor kormányfő a szerdai kormányülést követően az iskolanyitás átütemezéséről és a teraszok indításáról már beszélt, most a részletekkel jelentkezik a Kormányinfón Gulyás Gergely kancelláriaminiszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő.


Oldalak