Ilyen kulturáltan adja elő a kormány, hogy őrizetbe venne 35 ezer embert
Budapest, 2015. április 24. Kovács Zoltán kormányszóvivő sajtótájékoztatót tart az Országház előtt 2015. április 24-én a bevándorlásügyben kezdeményezett nemzeti konzultációról.
A kormány tizenkét kérdést tesz fel a bevándorláshoz, megélhetési bevándorláshoz, illetve részben a terrorizmushoz kapcsolódó nemzeti konzultációban, amelyre július 1-jéig várják minden tizennyolcadik életévét betöltött állampolgár válaszát.
A menekültkérdés jobbikos fideszes megoldásáról ma már beszélt Orbán Viktor reggeli rádióinterjújában, majd délután Kovács Zoltán kormányszóvivő is elmondta a kormány álláspontját – ezúttal az Országház előtt a Kossuth téren tájékoztatta az erősen vitatható tervekről a nagyérdeműt. (MTI)
444.hu (MTI Fotó: Bruzák Noémi)
Posted by SEJT on 2015. április 25.