Hidvéghi Balázs az M1 aktuális csatorna szerda reggeli műsorában kifejtette: az ellenzéki pártok, vezetőinek mozgásából, nyilatkozataiból az látható, hogy "ki nem állhatják egymást", "egymás kinyírásával" vannak elfoglalva.
A tervei szerint a választásokat követően leköszönő Miniszterelnökséget vezető miniszter Hódmezővásárhelyen tartott lakossági fórumot. Nem véletlenül, elvégre a politikától nem vonul vissza, hiszen szó volt arról is, hogy Hódmezővásárhely polgármesteri címéért indul.
Ipari, idegenforgalmi, közbiztonsági és infrastrukturális fejlesztések valósulnak meg állami forrásból a Modern városok program keretében Miskolcon és térségében, mintegy 327 milliárd forint értékben - közölte Kósa Lajos a diósgyőri várban tartott sajtótájékoztatón, hétfőn.
Ha valóban egy szó sem igaz tegnapi közleményünkből, akkor néhány kérdést meg kell válaszolnia a Fidesznek, a Belügyminisztériumnak és Orbán Viktornak, aki újabb levélben hazudja azt a magyaroknak, hogy mindent megtesz a biztonságuk érdekében.
Az LMP szerint miközben a Fidesz olcsó áramot és a megújuló energiaforrások használatának támogatását ígérte, csupán az oligarcháinak és strómanjainak zsebét tömte, és még biztonsági kockázatokat is okozott a paksi beruházással.
Ami teljesen érthető is lenne egy normális országban, hiszen ott e bizottság lényege az lenne, hogy a kockázatot jelentő elemeket kiszűrjük, nem pedig az, hogy megválasszuk őket kormányzásra. Igen, ez egyértelmű utalás arra, hogy Orbán Viktor miniszterelnököt máig nem sikerült átvilágítás alá vetni.
Egy, a hvg.hu birtokába jutott feljelentés szerint kiskorúval folytatott intim kapcsolat miatt jelentettek fel egy nagykőrösi fideszes önkormányzati képviselőt, kollégiumi nevelőtanárt. Az ügyben a lap megkereste a rendőrséget. - írja a nepszava.hu.