A politikus 53 éves volt.
Alig egy hét alatt több mint 330 milliárd forintnyi fogyott el az inflációt követő hozamú Prémium Magyar Állampapírból (PMÁP). Már csaknem 4600 milliárd forint van ebben a befektetésben, amely egyértelműen az új szuperállampapírrá vált – írja a Bank360.hu.
Az Orbán- kormány tavaly nyáron – a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara kezdeményezésére – alaposan átszabta a kata-szabályozást, 266 989 egyéni vállalkozó esett ki tavaly szeptembertől a kisadózó vállalkozások tételes adója alól.
A világjárvány kitörése jelentősen megterhelte az állami egészségügyi rendszert. Részben ennek is köszönhető, hogy egyre többen járnak magánorvoshoz. Ez viszont komoly kiadással jár, amit lejjebb szoríthatunk, ha egészségpénztárból fizetünk.
Több tiszteletet kér Orbánnak, és emlékezteti, hogy a vörös hadsereggel pont ukrán katonák jártak Budapesten és nem kellene a nácikkal együttműködő személyeknek szobrot állítani Ukrajnában.
Sokan a poggyászukhoz sem jutottak hozzá.
Nincs egyetértés: már azok is vitáznak, akik ellenzik a debreceni akkumulátorgyár megépítését. Az LMP népszavazást kezdeményez, a Civil Fórum Debrecen Egyesület viszont ezt nem támogatja. Azt mondják, más módon tiltakoznak.
Egy kiskőrösi riportban egy 41 éves nőt állítottak be diáklánynak.
Tovább folytatódik a Schadl-botrány.
Sokféle ügyet nem lehet elintézni.
Göd, Debrecen, Nyíregyháza, Vác, Gödöllő, Fót, Szigetszentmiklós, Bátonyterenye, Nyergesújfalu Sóskút, Biatorbágy, Salgótarján, Tatabánya, Monor, Jászberény, Miskolc, Pécel, Győr, Iváncsa, Győrszentiván – egy, az interneten fellelhető virtuális térkép szerint ezek azok a települések, ahol az eddigi bejelentések szerint akkumulátorgyár vagy ahhoz kapcsoló alkatrészgyártó üzem létesülhet, illetve már létesült Magyarországon.