Az eredeti hallgatói és oktatói nagy részétől megfosztott Színház és Filmművészeti Egyetem (SZFE) ünnepi megemlékezésének csúcspontja Bodrogi Gyula (Süsü, a sárkány) és Dózsa László (1942 - ) visszaemlékezése volt.
Emlékeznek még Dózsa Lászlóra? Az emberre, akinek nevét egy ‘56-os fiú képe mellé írták ki hatalmas házfalakra az ’56-os emlékévben, és aki maga is arról beszélt, hogy ő van a képen?
A Dózsa László/Pruck Pál-ügy legutóbbi fejleménye az volt, hogy az 1956-os Emlékévért felelős Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítványtól távozott dr. Horváth Miklós hadtörténész. - írja a 444.hu.
Hosszú irodalma van már az 1956-os emlékév egyik ikonikus bénázásának: az egyik óriásplakáton Dózsa László nevét írták egy fotó alá, amelyen egy sapkás gyerek látszik fegyverrel a vállán. Később jelentkezett egy férfi, hogy képen az ő 2000-ben elhunyt unokatetvére Pruck Pál szerepel. - írja az index.hu.
Vasárnap reggel jelent meg a Terror Háza igazgatójának a tollából egy gigantikus méretű, de tudományos, történészi szemmel meglehetősen gyenge lábakon álló fércmű, amiben összefoglalta, amit a világra fenyegetést jelentő Soros Györgyről és a CEU-ról tudni kell - írja a 444.