Nincs előrelépés: a Fidesz nyer, a valódi Magyarország viszont veszít vele.
Újabb rekordot döntött a coachok és civilek közötti összefogás.
Orbán Viktor Budapestre hívta Bosznia-Hercegovina főműftiját Huszein Kavazovicsot.
A véradásra feltétlenül vigye magával TAJ-kártyáját és Személyi Igazolványát!
3000 forintra büntettek Kósa Lajos városában egy újságírót, mert két korty vizet elfogyasztott a villamoson. Cserháti Zoltán, a Nemzeti Sport újságírója a Facebookon számolt be az atrocitásról - írja a Propeller.hu.
Szabálytalanul hosszabbították meg a takarítócég szerződését.