április 2019

Megkezdődött a Novovoronyezsi Atomerőmű II. kiépítés 2. blokk üzembe helyezése

2019. április 13. - 07:31

2019. április 11-én megkezdték a Novovoronyezsi Atomerőmű II. kiépítés  3+ generációs, innovációs 2-es blokkjának üzembe helyezését, miután az illetékes orosz hatóság, a Szövetségi Környezetvédelmi, Műszaki és Nukleáris Ellenőrző Szolgálat (Rosztyehnadzor) engedélyt adott erre.


Oldalak