A legfőbb ügyész dolga sem egyszerű, mondhatnánk. Főleg akkor nem, ha olyan mélyen benne van Orbán Viktor zsebében, hogy ősz kobakját is csak sejteni véljük az elméretezett zakó végtelen étvágyú nyílásában. Nehéz másra gondolni annak tükrében, hogy előbb azzal kell szembesülnünk, hogy a hatóságok bűncselekmény hiányában lezárták a Tiborcz-ügyet, majd az derül ki, hogy kihallgatások sem voltak.
A kormány feladata a gyerekvállalás előtt álló akadályok lebontása, ezt célozza az életkezdési támogatás – mondta Emberi Erőforrások Minisztériumának államtitkára az M1 aktuális csatorna péntek reggeli műsorában. - írja a zoom.hu.
Illés Sándorhoz, a Fidesz-KDNP nagykőrösi önkormányzati képviselőjéhez fordultak a közelmúltban a helyiek egy fogadóórán, mert egy fa tönkretette a bicikliutat a Kecskeméti út mellett. - írja a 168ora.hu.
A 444 kajánkodik azon, hogy a Rogán Antal fémjelezte Miniszterelnöki Kabinetiroda alá tartozó Kormányzati Tájékoztatási Központ közleményben fűzött megjegyzést ahhoz, hogy a keddi rendőrségi bejelentés szerint bűncselekmény hiányában megszüntették a nyomozást a 2015-ig Orbán Viktor miniszterelnök veje, Tiborcz István résztulajdonában lévő Elios Innovatív Zrt. ellen. - írja a 168ora.hu.
A Fidesz országgyűlési képviselője, pártja parlamenti frakciójának és az Országgyűlés népjóléti bizottságának egyik alelnöke – hívja fel a figyelmet a 444 – a 2018. augusztus 1. óta újra fideszes Hír TV Magyarország élőben című műsorának a vendége volt szerdán. - írja a 168ora.hu.
Újabb milliárdok mennek el a kormány legújabb propagandájára. Mindezt természetesen az adófizetők állták. És bár hatás legfeljebb bizonyos statisztikák kozmetikázáshoz kell, kár lenne egy ilyen alkalmat kihagyni, hogy megfricskázzuk az illetékesek orrát. Ha már beleütik a családi ügyekbe.
A Fidesz bevándorlásellenes kabinetje közérdekű bejelentéssel fordult a legfőbb ügyészhez a Migration Aid párttá alakulásával összefüggésben - közölte Németh Szilárd kabinetvezető kedden a Legfőbb Ügyészség előtt tartott sajtótájékoztatóján.
Két hete írta meg a Mérce, hogy a hódmezővásárhelyi kórházból elbocsátottak egy betegszállítót, aki saját állítása szerint koholt vádak alapján kapta meg rendkívüli felmentését, és valójában aktív ellenzéki politikai tevékenysége miatt kellett távoznia az intézménytől. - írja a 168ora.hu.
Különös célpontot választott újabban a kormány. Illetve a módszer nem új, épp ellenkezőleg, nagyon régi, csak a díszlet változott. A rendszerváltást megelőzően is a mindenkori kormányzatok legfontosabb fegyvere az – ahogy ők kezeltek és kezelnek máig is minket – alattvalóik félelme.
Semmivel sem kerültünk közelebb a 116 települést érintő szemétszállítási probléma megoldásához. Persze hogyan is lehetne megoldani valamit, amit a kormány központosítással tett teljességgel lehetetlenné? Nyilván nem fognak kezdeti szándékuk ellenében cselekedni még egy olyan súlyú esetben sem, ami a szó legszorosabb értelmében járvány kockázattal fenyeget.